اخبار

رئیس مركز مديريت شبكه وزارت بهداشت، مجتمع واکسیناسیون کووید 19 قزوین را ارزیابی کرد

1400/3/17 دوشنبه

دكتر صادق تبريزي، رئیس مركز مديريت شبكه وزارت بهداشت، روز 13 خرداد 1400 با حضور در مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا شهرستان قزوین از روند ارایه خدمات به واجدان شرایط واکسن کرونا بازدید و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.

وی در این بازدید با حضور در غرفه های تزریق نوبت اول و دوم واکسن، از نحوه ثبت نام واجدان شرایط، بازدید و عملکرد تیم های پزشکی، آموزش و ارتقا سلامت، اورژانس و واکسیناسیون خودرویی ارزیابی کرد.

دکتر تبریزی همچنین در حاشیه این بازدید با اشاره به این که کشور ایران در زمره تولید کنندگان واکسن کرونا قرار گرفته است، عنوان کرد: طی دو هفته آینده واکسن کرونا انستیتو پاستور وارد بازار شده و دیگر نیازی به واردات واکسن نخواهیم داشت.

وی ابراز کرد تا پایان خرداد ماه امسال، پنج نا 10 میلیون دوز واکسن تولید شده داخلی وارد چرخه واکسیناسیون کووید 19 جمعیت واجد شرایط خواهد شد. رئیس مركز مديريت شبكه وزارت بهداشت افزود که تا آخر شهریور ماه، 17 میلیون دوز دیگر تولید و برای تزریق در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی قرار خواهد گرفت و نگرانی برای تامین واکسن نخواهیم داشت.

دكتر تبريزي، در پایان، در جریان همکاری رابطان و سفیران سلامت قرار گرفت و از همکاری های آنان قدردانی کرد.

بازدید از مرکز منتخب کرونا پونک

این مقام وزارتی، در ادامه، با حضور در مرکز منتخب تشخیص و درمان کرونا پونک، یکی از مراکز منتخب مرکز بهداشت شهرستان قزوین،  بازدید و نحوه ارایه خدمات ارایه شده به بیماران را ارزیابی کرد.

دکتر تبریزی در این بازدید، روند غربالگری، پذیرش، آزمایش سریع کرونا و آزمایش تخصصی کووید 19 مستقر در مرکز منتخب کرونا پونک را رصد و از زحمات انجام شده در حوزه سلامت شهرستان قدردانی کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ